контрольний переказ лілея 5 клас

Перевірити рівень сформованості комунікативних та текстотворчих умінь, з’ясувати, як учні вміють визначати тему та ідею, складати план, самостійно добирати виражальні засоби, письмово відтворювати текст; розвивати пам'ять, мислення, збагачувати словниковий запас; виховувати пошану до легенд рідного краю.. Конспект на урок Українська мова скачати.


Лілеї купчилися там, де мул і болото. Зіна не стрималася, щоб не зірвати хоч одну лілею. Вирвала велику мохнату квітку на довгій ніжці й викинула лілею на берег. Коли дівчина вилізла з води, лілея вже зів’яла. Білі пелюстки згорнулися, квітка розтріпалась. Чому ж так швидко? Відшукала причину. Стебло надломилось під самісінькою голівкою. Горло у квітки перерізане, як же вона питиме воду? Жаль стало дівчині річкову красуню.


Уроки № 62-63 Зв’язне мовлення Контрольний переказ - Актуальні проблеми слов’янської філології. Серія: Лінгвістика і літературознавство, План-конспект уроку (розробка уроків) - Літературне місто - Онлайн-бібліотека української літератури. Освітній онлайн-ресурс. - Уроки № 62-63 Зв’язне мовлення Контрольний переказ Мета: з’ясувати рівень сформованості основних текстотворчих умінь (визначення теми та головної думки.


Рідна мова 5 клас плани-конспекти уроків. Фонетика. Орфоепія. Тема: Зв’язне мовлення. Контрольний переказ. Мета: з’ясувати рівень сформованості основних текстотворчих умінь (визначення теми та головної думки тексту, колективного складання його плану, самостійного добору адекватних змісту виражальних засобів мови, реалізації задуму, тобто відтворення вихідного тексту-зразка з урахуванням поєднання різних типів мовлення); удосконалювати навички самостійної роботи, уточнювати й збагачувати словниковий запас учнів; розвивати логічне й образне мислення, пам’ять, відчуття cлова. Обладнання: текст для переказу. Хід уроку. І. Повідомлення мети і завдань уроку. І.


Уроки №19. Тема. Контрольний докладний письмовий переказ тексту розповідного характеру з елементами опису тварин, що містить синоніми та антоніми (за колективно складеним планом). Мета: перевірити, як учні вміють передавати зміст почутого, добирати відповідні мовні засоби, визначати стиль і тип мовлення тексту, складати простий план; удосконалювати навички самостійної роботи; розвивати, увагу, пам'ять, логічне мислення; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати любов до всього живого. Тип у р о к і в: уроки перевірки та обліку здобутих знань, умінь і навичок. Перебіг уроків. Ознайом.


Зміст. 5 клас. Переказ № 1 Антова хижа 6. Переказ № 2 Де випадає найбільша кількість опадів? 7. Переказ № 3 Де шукати Атлантиду? 8. Переказ № 4 Крим 9. Переказ № 5 Пташина республіка 10. Переказ № 6 Літня кухня 11. Переказ № 11 На баштані 86. Переказ № 12 Розмірене життя 87. Переказ № 13 «Одна несміла, як лілея, біла…» 89. Переказ № 14 Одяг 90. Переказ № 16 Польова царівна 91. Переказ № 16 Важка праця 93. Переказ № 17 Роксолана 94. Переказ № 20 Поважний співрозмовник 95.


Контрольний переказ тексту (підготовча робота). Мета: удосконалити мовленнєво-мисленнєві вміння усвідомлювати тему й основну думку, логіку викладу, тип і стиль мовлення, послідовність викладу матеріалу, вміння ділити текст на смислові . III.мотивація навчальної діяльності. IV.ознайомлення з темою, метою і завданням уроку. V.Робота над текстом контрольного переказу. 1.Читання тексту вчителем, під час якого п’ятикласники сприймають висловлювання загалом, визначають тему, основну думку. Одного разу Павлик бачив, як Рудий зустрічав свою маму на трамвайній зупинці.


Контрольний письмовий докладний переказ тексту розповідного характеру, що включає опис предмета Мета: на основі здобутих текстологічних знань формувати в учнів такі текстотворчі уміння, як уміння визначати тему та головну думку тексту, колективно складати його плану, самостійно добирати адекватні змісту виражальні засоби мови, реалізувати задум (відтворювати прослуханий текст) з урахуванням поєднання різних типів мовлення; уточнювати й збагачувати словниковий запас учнів; розвивати логічне й образне. мислення, пам’ять, відчуття cлова. Обладнання: текст дял переказу. Хід уроку. І. Повідомлення .


5 КЛАС. У 5-му класі програмою передбачено проведения усних та письмових переказів художніх текстів розповідного характе-ру з елементами опису тварин, предметів, роздуму, докладно-го переказу текстів наукового стилю, докладных переказів із творчим продовженням. Учень повинен уміти докладно (усно і письмово) переказу-вати почуті і прочитані тексти художнього й наукового стилів мовлення (обсягом 100—150 слів) за самостійно складеним планом. Докладний переказ. Австралійський ведмедик. Увечері, коли деині клопоти закіичувалися і люди сходи


Контрольний письмовий докладний переказ тексту розповідного характеру з елементами роздуму, що містить однорідні члени речення. Урок 97. Звертання. Українська мова. 5 клас. На головну. Предмети. Відкрита онлайн школа. 5 клас. Українська мова. 5 клас ВОШ. Урок 95-96. Уроки мовленнєвого розвитку. Контрольний письмовий докладний переказ тексту розповідного характеру з елементами роздуму, що містить однорідні члени речення. Контрольний переказ. Контрольний переказ. Прочитайте текст. Напишіть детальний переказ тексту. СМІЛИВИЙ УЧИНОК. В один із сонячних днів Федір повертався зі школи додому.


Мета: - навчальна: виявити та оцінити рівень сформованості в учнів умінь і навичок письмово докладно відтворювати зміст прослуханого тексту художнього стилю з елементами опису тварин; - розвивальна: розвивати зв'язне мовлення, аналітико-синтетичні мис-леннєві навички, збагачувати словниковий запас; - виховна: виховувати любов до живої природи. Внутрішньопредметні зв'язки.


Мета: □ навчальна: виявити та оцінити рівень сформован ості в учнів умінь і навичок письмово докладно відтворювати зміст прослуханого тексту художнього стилю з елементами опису тварин; □ розвивальна: розвивати зв'язне мовлення, аналітико-синтетичні мисленнєві навички, збагачувати словниковий запас; □ виховна: виховувати любов до живої природи.


5 клас. Англійська мова. Іспанська мова. І тому наш сайт надає таку можливість і представляє посібник Збірник переказів Українська мова 5–9 клас Шипарьова О. В., який на сторінках своїх містить збірку переказів.І про важливість використання даного посібника можна і не говорити, тому що учні самі чудово розуміють це. Тому, використайте даний посібник на нашому сайті абсолютно безкоштовно і розпочніть якісне написання переказів з української мови. Загрузка. Збірник переказів Українська мова 5–9 клас Шипарьова О. В. /publ/5_klas/ukrajinska_mova/zbirnik_perekaziv_ukrajinska_mova_5_9_klas_shiparova_o_v/76-1-0-1281.


5 клас. Посібник містить тестові тематичні завдання (у двох варіантах) та тексти контрольних диктантів, контрольних переказів, аудіювання, читання мовчки для перевірки рівня знань учнів з української мови у 5 класі. Завдання складено відповідно до чинної програми з української мови для. 5 класу. Для вчителів української мови. 2014 рік. ПЕРЕДМОВА. Посібник призначений для контролю навчальних досягнень учнів 5 класу з української мови. Завдання до тематичних робіт розроблено відповідно до нової програми Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України для загальноосвітніх навчальних закладі.


Усний переказ – відтворення того, що було прочитано або почуто. Усний переказ може бути пересказаний близько до змісту (докладний) або вибірково якась частина (вибірковий). Письмовий переказ – це, відповідно, письмове відтворення тексту. Він може бути докладним, стислим або творчим (власне доповнення до тексту). Підготуйте стислий усний переказ за прослуханим матеріалом. Використовуючи подані словосполучення складіть невеличкий текст та план до нього. Зимовий ліс, замерлі дерева, голодні звірі, замерзла річка, гарні пейзажі, гори снігу, прогулянки на санчатах, коні в упряжках, снігова баба.


Усний докладний переказ тексту розповідного характеру з елементами роздуму. Мета: вчити учнів усно переказувати художній текст з елементами роздуму, аналізувати події, учинки, давати їм оцінку, робити певні висновки; розвивати усне мовлення, уміння визначати структуру тексту, складати план, добирати мовні засоби. Очікувані результати: учні вміють докладно усно переказувати текст розповідного характеру, що містить елементи роздуму; розпізнають структурні елементи тексту; визначають тему та основну думку; складають план почутого, добирають мовні засоби. Обладнання: текст для переказу, дидактични.


Зарубіжна література, 5 клас. Опубликовано: 11:33:54 30-09-2016. Автор: Еремейчук Алла Николаевна. Контрольна робота №1. Фольклор. Казки народів світу. г) мав намір перефарбувати хутро. Скільки подорожей здійснив Синдбад-мореплавець: а) 2; б) 3; в) 5; г) 7. Як чарівний пензлик потрапив до Маляна: а) Малян здобув його, перемігши велетня


Матеріали конспекту навчають детально переказувати текст художнього стилю, розвиватимуть логічне мислення учнів, збагатять словниковий запас слів і перевірять засвоєння теми "Однорідні члени речення". Матеріали конспекту допоможуть сформувати культуру усного і писемного мовлення, розвивати логічне і образне мислення, пам’ять, навчать дітей шанувати і берегти духовну спадщину свого народу.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

чудо пропись илюхина ответы часть 3 страница 22

мінездеме практикант студентке

мінездеме студентке практика орнынан балабақшадан